Na czym polega czyszczenie elewacji? Mamy na to sposób! Dowiedz się także jak możesz pozbyć się zanieczyszczenia na kostce brukowej.

1. Mycie elewacji to usunięcie przy pomocy wody i ulubionego detergentu różnych zabrudzeń, które nie weszły w reakcję okładziny budynku. Do takich zaliczamy zabrudzenia atmosferyczne np.kurz i piasek. Usuwanie brudu ma na celu nie tylko doprowadzenie do czystości budynku, ale także zapobieganie rozwojowi mikroorganizmów. 

A gdzie sprawiamy, że zarówno ściany domu, ale także firmy stają się czyste? Zrobimy to za Ciebie np.w Łodzi! Lecz nie tylko. Dojedziemy do klienta w każde miejsce Polski. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila. Daj nam szansę wyczyścić Twoją elewację. Nie musisz się na tym znać. My wiemy, jakiego środka do mycia elewacji użyć, bo my znamy się na zanieczyszczeniach. Mamy sposoby na glony, czy tłuste plamy na Twoich ścianach zewnętrznych. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy, ile będzie Cię kosztować czyszczenie elewacji. 

Od czego zależy koszt mycia?

  1. wielkości budynku
  2. rodzaju elewacji
  3. wieku nieruchomości
  4. budżetu na czyszczenie
  5. terminu prac
  6. odległość od klienta

Z kolei, jeśli wolisz czyścić sam, nic nie stoi na przeszkodzie. Również w tym wypadku służymy radą. W naszym asortymencie kupisz nie tylko szereg różnych detergentów, ale w cenie produktu dostaniesz miłą obsługę, profesjonalistów po drugiej stronie słuchawki, ale także pomocną dłoń. Zadzwoń, a podpowiemy, co powinieneś wiedzieć o myciu elewacji. 

2. Kiedy już Twoja elewacja będzie nieskazitelnie czysta, rozważ czyszczenie kostki brukowej, a wtedy Twoje życie stanie się piękne. Gdzie znajdziesz najlepsze preparaty do czyszczenia? Jeśli odwiedzisz nasz sklep w Łodzi, obsłużymy Cię profesjonalnie. Niezależnie czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz firmę, zawsze jesteś dla nas ważny. Nie możesz w nocy spać, bo brudna kostka brukowa spędza Ci sen z powiek? Nie martw się, bo my właśnie podajemy Ci pomocną dłoń. Nie odrzucaj jej. Jeśli jesteś z innego miasta, dojedziemy do Ciebie lub przyślemy odpowiednie do czyszczenia preparaty na Twój domowy adres. Zadzwoń lub napisz maila. 

Co można zrobić z zanieczyszczonym brukiem? Jak go skutecznie wyczyścić? Co jest potrzebne do czyszczenia kostki? Na te i wiele podobnych pytań odpowiemy profesjonalnie i z chęcią pomocy. Nie ważne czy chcesz czyścić kostkę samodzielnie przy pomocy ulubionego detergentu, czy wolisz wynająć profesjonalną firmę, zawsze służymy pomocą. Sprawdź nas!

Czyszczenie kostki brukowej – od czego zacząć? 

Podobno tłustą plamę na kostce brukowej możesz zasypać piaskiem, który wchłonie oleistą ciecz. Następnie obficie spłukujesz ciepłą wodą zmieszaną z domowym środkiem myjącym (np. płynem do mycia naczyń). Jeśli jednak brud nadal razi Cię w oczy, zdecyduj się na środki nieco mniej eko. I tutaj wchodzi specjalista od czystości bruku. 

Łatwo domyślić się, że sposób na zabrudzenie zależny jest od rodzaju brudu. Twoja kostka może być pokryta tłuszczem (np.olejem napędowym) lub po prostu ziemią ogrodową/gruntem. Nie łatwo odpowiedzieć na pytanie, od czego zacząć przystępując do czyszczenia, dlatego zalecamy kontakt, gdyż każdy przypadek jest inny. Z całą pewnością trudniej będzie Ci usunąć z kostki substancję chemiczną niż organiczną. Zastanów się również, jakiego typu kostkę brukową posiadasz. Od tego w dużej mierze zależy, jaki sposób będzie dobry. Sprawdź, czy Twoja kostka jest fabrycznie impregnowana.

Profesjonalne usługi czyszczenia oferuje firma SAW BUD z Łodzi.